Fase 1 is voltooid. Aan de voorkant van het huis is de fundering nu aan de buitenkant geisoleerd. Wat een Kl#reklus. Om half 12 begonnen en ik was pas om 5 uur klaar. En dat voor nog geen 3m2 aan oppervlak. Magoed het zit erin!
Nu nog onder de vloer aan de slag en de achterkant van het huis doen.
Wordt vervolgd.
Je hebt dus afgegraven tot aan de onderkant/onderzijde van je fundering?
Hoeveel heb je van de standaard EPS-platen moeten afzagen/inkorten?
Heb je de platen aan de buitenzijde van de woning er tegenaan gelijmd? Of gewoon op basis van de druk van grond/aarde geplaatst?
De platen zijn 100x100x10cm. Ik heb er stukken van 100x45x10 van gezaagd en die op basis van druk tegen de fundering aan geplaatst.
De platen zitten tot het punt waar de diverse leidingen onder de fundering doorgaan ( riolering / gas / televisie ).
Ik zit er ook aan te denken om de fundering op deze wijze te isoleren. Ik ben benieuwd in hoeverre je verschil hebt gemerkt, Is de vloer dichtbij de buitenmuur minder koud? Smelt de sneeuw buiten tegen de muur bijvoorbeeld minder snel. Zijn er nog verbeterpunten?
Alvast bedankt.