De maand april is achter de rug, en 1 ding is zeker, deze gaat in de boeken als 1 van de mooiste maanden ooit! Hierbij de statistieken van april 2011.
Electriciteit
Ons netto stroomverbruik in april 2011 was -85kWh. De zonnepanelen hebben totaal 286.1kWh opgewekt. Ons echte stroomverbruik was dus 201,5kWh. De zonnepanelen hebben het waanzinnig goed gedaan. Onze dagteller is 86kWh teruggedraaid, de nachtteller een schokkende 1kWh vooruit.
Zonnepanelen
De opbrengst per deelset:
- Groot oost: 183,1kWh ( 92,7kWh/kWp )
- Klein oost: 42,2kWh ( 81,0kWh/kWp )
- Gridfit oost: 13,5kWh ( 71kWh/kWp )
- Afdakje: 7,2kWh ( 77,1kWh/kWp )
- West: 40,3kWh ( 80,5kWh/kWp )
Gas
Ons gasverbruik is blijven steken op 26m3 met omgerekend 159 graaddagen. Zo weinig gas als nu hebben wij nog nooit verbruikt in april! Waanzinnig! De stekker van de CV ketel ligt er al ruim 1 1/2 week uit 🙂
Zonneboiler/WTW
De zonneboiler heeft het ook waanzinnig goed gedaan en heeft een dekking gehaald van 93,3%. Vanaf 17 april is de dekking constant 100% geweest. De hoogste temperatuur was 81 graden, de gemiddelde temperatuur in de boiler 62 graden.
Water
Ons waterverbruik was met 11m3 wat hoger dan normaal, voornamelijk door het vullen en schoonmaken van het zwembadje voor onze zoon, en er is ook wat water gebruikt voor het besproeien van de tuin.
Hele mooie cijfers!!!!! Leuk trouwens dat jullie ook openhuis houden!